کاشت ابرو به چه صورت می باشد؟

کاشت ابرو به چه صورت می باشد؟

کاشت ابرو به چه صورت می باشد؟

کاشت ابرو

ابروهایی که پر هستند، ظاهر متناسب و زیبایی دارند و معمولاً توجه سایرین را به خود جلب نمی‌کنند. اما چیزی که باعث جلب توجه دیگران می‌شود، وجود ابروهای نازک یا خالی است که می‌تواند توجه ناخواسته سایر افراد را به سمت شما جلب کند. ابروها یکی از شاخصه‌های نشان‌دهنده سن واقعی فرد هستند؛ درصورتی‌که می‌خواهید ظاهری جوان و پوستی صاف داشته باشید، توجه به شکل ظاهری ابروها از اهمیت بالایی برخوردار است. ممکن است صرفاً به دلیل داشتن ابروهای کم‌پشت، سن افراد بیشتر از آنچه هست به نظر برسد، حتی اگر بقیه اجزای صورت بدون چین‌وچروک باشند و شاداب و با طراوت به نظر برسند. کاشت ابرو يکي از چالش‌برانگيزترين عمل‌هاي زيبايي از نظر نحوه اجرا محسوب مي‌شود، اما در صورتي که توسط متخصصين باتجربه انجام شود، مي‌تواند نتايج فوق‌العاده‌اي به دنبال داشته باشد. عمل کاشت ابرو را مي‌توان هم به روش FUE و هم به روش FUG يا نواري انجام داد، اما نکته‌اي که در اجراي اين عمل حائز اهميت زيادي است آن است که انتخاب نقاط پذيرنده و آماده‌سازي آنها براي کاشت تارهاي مو بايد با دقت و ظرافت بسيار زيادي انجام شود. زيرا در همين مرحله است که جهت و زاويه نهايي رشد ابروها تعيين مي‌شود. علاوه بر آن بايد طراحي شکل ابروها از لحاظ زيبايي‌شناختي به صورتي باشد که نهايتاً ابروهايي با ظاهر کاملاً طبيعي و مطابق با ويژگي‌هاي ساير اجزاء صورت براي فرد ايجاد کند.

نحوه کاشت ابرو

اهدای مو از پوست سر انجام می‌شود که در ادامه این موی برداشته شده در ناحیه ابروها کاشته می‌شود و می‌تواند در باقیمانده عمر فرد به رشد خود ادامه دهد. به همین خاطر لازم است موی ابرو پس از پیوند معمولاً ماهی یک بار اصلاح و تمیز شود. برای ایجاد یک ظاهر طبیعی، موهای کاشته شده در ابتدا به صورت تکی و گاهی اوقات به صورت جفتی در هر بار کاشته می‌شوند و به این ترتیب فرآیند رشد طبیعی موی ابرو برای بیمار امکان پذیر می‌شود. این درمان یک روش بسیار ظریف است که نیازمند جایگذاری دقیق این موها در شکاف‌های ریز (نیم میلیمتر) با توجه به زاویه و جهت مناسب می‌باشد. در این حالت می‌توان از ابزارهای کاملاً میکروسکوپی برای کاشت ابروی طبیعی استفاده کرد تا امکان جایگذاری مو با ایجاد شکاف هایی با حداقل قطر ممکن و کمترین میزان آسیب برای موهای فعلی فرد وجود داشته باشد.

طراحی ابرو

اولین قدم در کاشت ابرو، طراحی ابرو است که با مشاوره و نظرخواهی از خود شما انجام می‌شود و متخصص زیبایی اطمینان حاصل خواهد کرد که ابروی طراحی‌شده علاوه بر فرم و ظاهر صورت شما، با خواسته‌های شما نیز تطابق دارد. طراحی ابرو به طور منحصر به فرد برای هر بیمار بر مبنای عوامل زیر تعیین می‌شود:

  • اهداف و انتظارات بیمار از عمل کاشت ابرو
  • نوع صورت
  • سایر اجزای صورت
  • حالت قوس ابرو
  • طول ابرو
  • ضخامت و پرپشتی موی ابروی موجود
  • ضخامت، رنگ، بافت و جعد یا پیچ و خم موی محل اهدا
  • فاصله بین ابروها

خطرات و عوارض

 کاشت ابرو با موی طبیعی یک روش ساده و بی‌خطر برای افرادی است که دارای ابروهای کم‌پشت هستند یا به دلایلی ابروی آن‌ها دچار ریزش شده است. عوارض کاشت مو ناچیز بوده ، همچنین ، کاشت موی ابرو عوارض خاصی ندارد و معمولاً نتایج آن رضایت‌بخش خواهد بود. عوارض نادر کاشت ابرو شامل یک دوره موقت کبودی و ورم می‌باشد.

هزینه کاشت ابرو

 هزینه کاشت ابروی طبیعی به عوامل مختلفی بستگی دارد که با توجه به نیازهای هر بیمار مثل ناحیه پوشش کاشت ابرو، ضخامت و تراکم ابروها و تعداد گرافت های موی موردنیاز برای به دست آوردن ابروهای طبیعی و زیبا فرق می‌کند.هزینه کاشت ابرو در طول جلسه مشاوره اولیه بر اساس وضعیت منحصربه‌فرد شما موردبحث قرار می‌گیرد. در کاشت ابرو هزینه ها و مشاوره صحیح در هنگام مراجعه به پزشک ، به رضایت نهایی از نتیجه عمل کمک خواهد کرد

109 بازدید

پاسخ دهید

We're glad you have chosen to leave a comment. Please keep in mind that comments are moderated according to our comment policy. Your email address is required but will not be published.